Цінова політика

Цінова політика надаваних послуг Центру українсько-польської співпраці визначена Статутом Національного гірничого університету та Положення про діяльність міжнародних центрів НГУ. Ми дотримуємось правила, при котрому ці кошти є найнижчими серед усіх споріднених центрів НГУ.

У 2015 – 2016 навчальному році ціна за надання послуг із проведення курсів польської мови відповідно до рівня підготовки складає:

- початковий рівень (В1) – 650 грн.;

- середній рівень (В2) – 600 грн.;

- заавансований рівень (С2) – ціна залежить від напрямку фахової підготовки та кількості навчальних годин.

Заняття проходять два рази на тиждень по 3 академічні години. Час проведення занять – друга половина дня (із 16:00 до 20:00) та суботи (із 9:00 до 16:00). Тривалість навчання за рівнями підготовки В1 та В2 складає 8 місяців на кожен курс.

Заняття проводиться у групах по 8 – 12 чоловік. Ми не практикуємо індивідуальної роботи зі слухачами.

Після укладання договорів на навчання, визначена ціна є не змінною протягом усього терміну дії договору. Надання необхідних консультацій та додаткових занять є безкоштовними.

Ми рекомендуємо проводити помісячну оплату за навчання. Перервати  навчання у Центрі можна у будь-який час. При цьому, слухач має право на отримання Сертифікату Центру лише при відвіданні 80 % усіх занять та успішного складання відповідного екзамену. Особа може бути відрахована із Центру при не дотриманні правил перебування у ЦУПС чи умов договору на навчання.