У нашому університеті вперше видано підручник із польської мови.

У нашому університету сталась знакова подія. За всю його історію існування уперше вийшов друком підручник із вивчення польської мови: “PO POLSKU MÓWIĆ KAŻDY MOŻE...”. Його автором є Анастасія Андріївна Хапатько, викладач польської мови Центру українсько-польської співпраці Національного гірничого університету (ЦУПС НГУ).

Видання підручника присвячено 120-й річничі заснування університету. Книга є сучасною та універсальною розробкою методики вивчення польської мови на початковому рівні, що використовуються у ЦУПС НГУ. Наведено зрозумілі граматичні схеми та новаторські методологічні рішення для максимально ефективного засвоєння матеріалу.

Її виконано у повнокольоровому форматі. За допомогою ілюстрацій та використання інноваційних принципів цей підручник є унікальним, оскільки містить необхідні практичні акценти, що вкрай необхідні при вивченні польської мови як іноземної. У ньому широко придставлені вправи для читання та розуміння, граматичні схеми, авторські тексти, а також фрагменти польської культури і традицій.

Цей підручник є вагомим внеском у популяризацію освітньої школи із підвищення кваліфікації студентів та викладачів щодо опанування польської мови як іноземної та розширення обріїв надання філологічних освітніх послуг, що є вкрай важливо у період трансформації Національного гірничого університету до політехнітехнічного вищого навчального закладу.

Вітаємо нашу колегу і бажаємо подальших звершень на ниві підготовки кадрів та підвищення статусу нашого університету.

Центру українсько-польської співпраці Національного гірничого університету.